Zakázkové krejčovství Praha - o nás

Je pro mě potěšením přivítat Vás na stránkách e-shopu www.bozskesaty.cz!

Mou filozofií  je individuální a osobní přístup ke každému zákazníkovi. Dovolte mi tedy představit se Vám: jmenuji se Kristýna Korostenská, mým největším koníčkem a zároveň i prací, je aktivní zájem o módu, design a vizážistiku. 
 
Mým cílem bylo vyplnit mezeru na trhu, a nabídnout ženám šaty krásné, kvalitní, elegantní, dobře padnoucí, šaty s nádechem luxusu…prostě šaty jako pro bohyně. Proto také Božské šaty.cz

Proč si půjčovat šaty za přemrštěné ceny, když za podobnou či nižší cenu lze pořídit šaty nové? Šaty, se kterými se už nebudete muset rozloučit, šaty, které se krásně přizpůsobí Vaší postavě, protože je na sebe obléknete jen a jen vy.

Čerpala jsem z dlouholetých zkušeností z oblasti módy a stylingu jak v ČR, tak především v zahraničí. 

Zakázkové krejčovství Praha - široký výběr šatů pro různé příležitosti

Vybrat si můžete z bohaté nabídky našeho Katalogu, neustále sleduji nové trendy a nabídku šatů průběžně aktualizuji a rozšiřuji. Vybrané šaty Vám ušijeme na základě zadaných měr a dalších instrukcí (je možné vybrat si z bohaté barevné škály, doladit detaily, vybrat šněrování či zapínání atd.), v případě zájmu Vás ráda osobně přeměřím, a samozřejmě poradím s výběrem vhodného typu šatů, materiálu apod.

Klientkám také nabízím možnost zakázkového krejčovství, s průběžnými zkouškami šatů u naší krejčové, aby Vám šaty perfektně sedly a staly se Vaší druhou kůží.

Zakázkové krejčovství Praha - Přesně podle Vaší představy

Ušijeme Vám také šaty dle Vaší vlastní předlohy či fotografie. Specializujeme se zejména na svatební a společenské šaty, v poslední době ale na základě velké poptávky a také potřeb našich ratolestí :-) šijeme např. dětské karnevalové a taneční kostýmy.

 Realizujeme také větší zakázky např. svatebních a družičkovských šatů, šatů pro svatebčany či obleků a doplňků pro pány tak, aby byl vzhled všech účastníků svatby sladěný do posledního detailu.

 Zakázkové krejčovství Praha - ceny

Ceník zakázkového krejčovství a šití šatů dle vlastní předlohy je velmi individuální, záleží vždy na velikosti a náročnosti zakázky, zvolených materiálech atd. V případě zájmu Vám ráda připravím konkrétní cenovou nabídku!

Naše další služby - vizážistické služby, manikúra, pedikúra a další

Jelikož se vzorkovna šatů nachází v prostorách salónu, ráda Vám nabídnu také další služby, jako je kosmetické ošetření, manikúra, pedikúra, Striplac, prodlužování vlasů a řas, kadeřnictví, masáže a vizážistické služby - specializuji se zejména na svatební líčení.

 Nevěstám také ráda doporučím na základě dlouhotrvající profesionální spolupráce svatební koordinátorku a pomocnou ruku při přípravách Vaší svatby.

Kristýna Korostenská