Reference

Zde naleznete ukázky naší práce.

5. 2. 2016

Mockrát díky za opravdu božské šaty pro mě a  moje družičky, stejně tak za úžasný makeup. Spokojenost největší, už teď se těším na další spolupráci!

Gábina K.

 

Ráda Vás budu dále doporučovat, šaty jsou kouzelné, díky Vám jsem se celý den cítila jak princezna.

Helena K.

 

I když termín byl šibeniční, holky vše zvládly na jedničku, a přes moje počáteční lehké obavy :-) jsou šaty opravdu luxusní!

Jana V.

 

Nádherné šaty svatební a družičkovské, milý, osobní a hlavně profesionální přístup!

Diana Š.

             

Díky holkám za ušití mých vysněných šatů, za jejichž zapůjčení bych jinak musela dát téměř dvoujnásobnou částku. Šaty jsou přenádherné, jen škoda, že už je asi moc neunosím :-).

Pavlína K.

 

Od začátku jsem měla jasno v tom, že si chci nechat ušít svoje svatební šaty podle mého přání. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro Božské šaty. Profesionalita a velmi milý přístup jako bonus, jsem velmi spokojená!

Adéla Ž.

 

Šaty jsem si nechala ušít podle dodaných fotografií, jsou ještě hezčí než jsem čekala, musím poděkovat Kristýně i za nádherné líčení!

Monika H.

 

Kristýnu znám již delší dobu, chodím k ní na kosmetiku a líčení. Tentokrát jsem jí svěřila do rukou realizaci mých svatebních šatů (stejně tak i svatebního líčení) a obleku pro ženicha. Mohu jen doporučit, nejenom že je to moc milý člověk, ale svou práci dělá velmi dobře a hlavně srdcem!

Linda Š.

             

I když vše proběhlo v kvapu a na poslední chvíli, holky si se vším bravurně poradily, s plesovýma šatama jsem moc spokojená! Děkuji!

Janka Z.

 

Děkuji děkuji děkuji :-), naprostá spokojenost!

Petra D.

 

V Božských šatech jsem si nechávala šít svatební šaty i šaty pro mou dcerku. Kristýna mi hodně poradila a pomohla sladit do posledního detailu.

Dominika K..

 

Vše perfektní, svatební šaty i oblek pro mého nyní již manžela. Doporučuji Vás kde můžu :-)

Tereza L.

             

 I když moje požadavky na svatební šaty byly víc než nestandartní, vše se podařilo na jedničku. Děkuju i za milý a osobní přístup!

Patricie H.

 

Plesové šaty byly ušité přesně podle mých představ, padly jako ulité, za mě rozhodně spokojenost.

Monika Ž.

 

Šaty jsem si objednala v e-shopu a trochu jsem trnula, co přijde :-). Musím ale říct, že jsem byla víc než mile překvapená! Kvalitou, střihem, provedením i rychlostí.

Zdenka U.

 

Nádherné svatební šaty, které jsme sice ještě dolaďovaly, ale vše dopadlo výborně, stejně tak svatební líčení. Mockrát děkuji!

Elena V.