Vizážistické služby Praha

Jelikož si každá žena přeje ve slavnostních okamžicích vypadat perfektně a oslnivě, nabízím také vizážistické a kosmetické služby, a prodlužováni či zahuštění vlasů.

Mým cílem a velkou radostí je činit ženy krásnými a spokojenými. Každá žena je výjimečná, mým nádherným úkolem je ženy rozzářit, vyzdvihnout jejich přednosti a potlačit nedostatky.

Vizážistické služby Praha - svatební makeup

V líčení se zaměřuji především na svatební makeup, který je opravdu specifický - musí být velmi dobře zafixován, aby na pleti perfektně držel po celý náročný den, měl by být přirozený a nepůsobit těžkým dojmem, a zároveň musí být dostatečně výrazný na fotografii.

Vizážistické služby Praha - individuální přístup

S každou klientkou pracuji individuálně, vycházím z  jejího osobitého stylu, a snažím se ho podtrhnout, nikoliv však předělat. V případě svatebního líčení vždy doporučuji nejprve zkoušku líčení, kde s klientkou prokonzultuji intenzitu, barevnost, a celkový styl tak, aby vše harmonizovalo se šaty a osobností klientky.

Jelikož vlasy jsou korunkou krásy každé ženy, nabízím také prodlužování či zahuštění vlasů metodami keratin a micro rings.

Více informací týkajících se vizážistických a kosmetických služeb či prodlužování vlasů, včetně ceníku, najdete na www.ellestudio.cz.

V případě dotazů mě také neváhejte kontaktovat na tel. čísle 731 343 854